Ledový kafe 2020 vyhrál opět fantastický Kozák

02.02.2020 09:12

Jubilejního 10. ročníku zimního cyklistického závodu Ledový kafe se zúčastnilo celkem 49 závodníků. Stal již po několikáté kořistí Tomáše Kozáka z týmu Cyklo atom, který dojel v čase 1:23:22 na celkově druhém místě (za elektokokolem němce Mariana Auguse - 1:18:32). Na druhém místě v klasických kolech se umístil Václav Auterský z Radynebike,cz - 1:24:23 před třetím Janem Sázavským z Velosportu Domažlice - 1:24:45.

V nově zavedené kategorii elektrokola startovali tři závodníci. Na celkově prvním místě dojel němec Mariano Augus - 1:18:32, na třetím další němec Hubert Beitlich - 1:23:43 a na dvanáctém domácí Filip Kotlan - 1:34:29, kterému dva kilometry před cílem "došla šťáva" a těžké elektrokolo bylo na měkkém terénu handycapem.

V kategorii žen dojela na celkovém šestnáctém místě Jana Žídeková - 1:39:40, na devatenáctém němka Doris Thoma - 1:50:55 a na dvacátém třetím Andrea Pavlisová - 2:03:00.